Skip to main content

Onaranlar Kulübü olarak Algida MAX iş birliği ile gerçekleştirdiğimiz “Max ile İleri Dönüşüm” projesi EMEA Sabre Awards’da Türkiye kategori birincisi oldu.

İletişim sektörü için oldukça önemli bir yerde konumlanan Sabre Awards, her yıl sektörün analiz ve ölçümlemede öne çıkan kurumlarından olan Holmes Report Dergisi tarafından düzenleniyor. Endüstriyi geliştirecek ve yenileyecek fırsatları ödüllendiren organizasyon Türkiye kategori ödülüne “Max ile İleri Dönüşüm” projesini layık gördü.

“Bir dondurma çubuğu sadece bir dondurma çubuğu değildir”

Sürdürülebilir bir ekosistem için ileri dönüşüm kavramının içselleştirilmesi büyük bir önem taşıyor. Geri dönüşümün popülaritesi altında yavaş yavaş gün ışığına çıkan ve esasında atıksız bir dünya için var olan kaynakların dönüştürülmesine dayanan ileri dönüşüm hayatın her alanında benimsenebilecek bir hareket. Yürüttüğümüz Max ile İleri Dönüşüm projesinde ise dondurma çubuğu gibi basit bir atık malzemenin bile ne kadar ilham verici bir hale dönüşebileceğini göstermek istedik. Özellikle çocukluğumuzun hayal gücünün sınırsızlığını öne çıkaran projede dondurma çubuklarının dönüştürülmüş kalemlik, uçak, kuş yuvası gibi sayısız yaratıcı düşünce ürününü görmeniz mümkün.

Proje detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.